повэр2

Електрокотел Power

Від 6200 грн. До 30 кВт. Підключення 380 В

2 РОКИ
ГАРАНТІЇ

3 РЕЖИМА
РОБОТИ

3 ТЕНА
НАГРІВУ

Отримайте Безкоштовну Консультацію вже Сьогодні

Чому обирають нас

що ми можемо вам запропонувати

РОБИМО АНАЛІЗ СТАНУ ОПАЛЮВАЛЬНОЇ СИСТЕМИ ВАШОГО ДОМУ

РОЗРАХОВУЄМО ПОТУЖНІСТЬ ЕЛЕКТРОКОТЛІВ ВИХОДЯЧИ З ПАРАМЕТРІВ БУДИНКУ

ЗАЛЕЖНО ВІД ЗАВДАНЬ ВИЗНАЧАЄМО КОМПЛЕКТАЦІЮ ЕЛЕКТРОКОТЛІВ

ПРОПОНУЄМО 3 ВАРІАНТИ НАЙБІЛЬШ ПІДХОДЯЩИХ ДЛЯ ВАС МОДЕЛЕЙ КОТЛІВ

РОЗРОБЛЯЄМО ПРОЕКТ ЕЛЕКТРООПАЛЕННЯ ДЛЯ ВАШОГО ДОМУ / КВАРТИРИ

ДОСТАВЛЯЄМО ЕЛЕКТРОКОТЕЛ + ВАШ ПРОЕКТ В БУДЬ ЯКЕ МІСТО / СЕЛО УКРАЇНИ

Електрокотел Power

Інтернет-сервіс E-kotly є офіційним представником заводу-виробника електричних котлів і гарантує для покупців найбільш вигідні умови із усіх можливих
Power
Потужність 18 кВт
Напруга мережі 380 В
Площа до 190 м.кв
Теплоносій до 90 літрів
Ступені нагріву 2×9 кВт
з Магнітним пускачем

з Магнітним пускачем
6210 грн

з Тихохідним реле
7488 грн

Power
Потужність 24 кВт
Напруга мережі 380 В
Площа до 250 м.кв
Теплоносій до 125 літрів
Ступені нагріву 2х12 кВт
з Магнітним пускачем

з Магнітним пускачем
6564 грн

з Тихохідним реле
7836 грн

Power
Потужність 30 кВт
Напруга мережі 380 В
Площа до 300 м.кв
Теплоносій до 155 літрів
Ступені нагріву 2х15 кВт
з Магнітним пускачем

з Магнітним пускачем
6900 грн

з Тихохідним реле
8460 грн

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЕЛЕКТРОКОТЛИ Power

1

Електричні котли Power призначені для опалення приміщень з примусовою циркуляцією теплоносія в закритій системі опалення. Електрокотел може використовуватися як автономно (основне джерело тепла), так і спільно (допоміжний) з опалювальними пристроями, що працюють на інших видах палива (газ, дрова, вугілля і т.п.).
Електрокотли не мають складної електроніки тому з легкістю витримують короткочасні перевантаження, знижена напруга, скачки і високочастотні імпульси.

2

Електрокотел Power з насосом оснащений двома ступенями захисту, які охороняють пристрій від перегріву. Електрокотел проводиться з універсальним підключенням до мережі 220/380 В і під певну мережу - 220 В і 380 В. Цей електрокотел зарекомендував себе як один з найнадійніших і в свою чергу один з найдоступніших (дешевих) за ціною.

3

Модель електрокотла Power має терморегулятор, який забезпечує плавне регулювання температури теплоносія в системі від 30 до 90 градусів; аналоговий термометр (стрілочний або електронний), три Тена, які забезпечують 3 режими нагріву (3 ступені потужності), клема для підключення кімнатного терморегулятора / програматора, 3-х швидкісний циркуляційний насос.

4

Порошкове фарбування надає акуратний і приємний зовнішній вигляд корпусу електричного котла. Таке покриття є додатковим захистом проти різних несприятливих впливів. Корпус компактний і не схильний до корозій - вжито всіх заходів, щоб запобігти такій ситуації. Вся сталь, яка використовується при виготовленні електричного котла, є дуже якісним матеріалом.

5

Для збільшення терміну експлуатації кожен теплообмінник піддається спеціальній антикорозійній обробці і проходить гідравлічні випробування на тиск 8 бар. У комплект входить посібник з монтажу та експлуатації, де вказані способи підключення, технічні вимоги. До керівництва по монтажу прикріплений так само гарантійний талон і вказані контактні телефони ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ, для оперативного зв'язку з можливими технічними питаннями, які у Вас можуть виникнути.

6

Електрокотли поставляються в картонній коробці. У комплект поставки входить докладний посібник з монтажу та експлуатації, гарантійний талон. Так само до котла може додаватися подарунок - уточнюйте наявність акцій і бонусів на момент оформлення замовлення, так як зазвичай кількість ПОДАРУНКІВ обмежена).

LyuksTerm-Prom1

ДІЗНАЙТЕСЯ, скільки Ви зможете заощадити на опалення,
встановивши електрокотел, який ми Вам порекомендуємо!

Наш дзвінок ні до чого Вас не зобов’язує, ми тільки консультуємо щодо вибору оптимальної моделі електрокотла.

Принцип роботи електричного котла Power

Нагрівання теплоносія в системі опалення здійснюється трубчастим електронагрівачем (ТЕН) виготовленним з нержавіючої сталі, який розташований вздовж всього теплообмінника.

Теплоносій нагрівається в теплообміннику блоком ТЕНів і виходить в систему опалення, циркулюючи в замкнутій системі, проходячи кожен раз через теплообмінник з блоком ТЕН

За допомогою терморегулятора здійснюється автоматичне поддер – жание заданої температури теплоносія в системі опалення.

ТОП Моделі

[nitro_products order_fillter=”all” per_page=”4″ columns=”4″ orderby=”date” order=”ASC” list_style=”grid” style=”2″ hover_style=”default” nitro_products_custom_id=”nitro_custom_css_893182091″ ids=”5879, 5856, 5846, 5851″]

Комплектуючі

[nitro_products order_fillter=”by_cat” cat_id=”144″ per_page=”12″ columns=”5″ orderby=”date” order=”ASC” list_style=”grid” style=”2″ hover_style=”default” nitro_products_custom_id=”nitro_custom_css_1659561795″]
LyuksTerm-Prom1

НЕ ВПЕВНЕНІ У ПІДБОРІ ТА РОЗРАХУНКУ?

Давайте разом спробуємо правильно підібрати електрокотел,
щоб отримати максимальну економію на опалення!

Наш дзвінок ні до чого Вас не зобов’язує, ми тільки консультуємо щодо вибору оптимальної моделі електрокотла.

Електрокотли пройшли сертіфікацію